poljsko » nemški

Prevodi za „pozycji“ v slovarju poljsko » nemški (Skoči na nemško » poljski)

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

poljščina
Jednak kolejne badania wykazały, że wszystkie czworonogi zdają się trzymać swe szyje jak najbardziej pionowo w zwyczajnej uważnej pozycji.
Pierwszy raz na podium zawodów pucharowych stanęła 3 lutego 2000 roku w Östersund, kończąc rywalizację w biegu pościgowym na drugiej pozycji.
Estończyk w momencie dyskwalifikacji jechał na czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej rajdu.
Zależy ona od osobnika (duży osobnik o mniejszej ilości kręgów miał oczywiście kręgi większe) oraz od pozycji w kręgosłupie.
Pozostałe mechanizmy maszyny nie uległy zmianie, nie dodano również zapadki do dodatkowego wirnika, mógł być on ustawiany jedynie ręcznie w jednej z 26 pozycji.
Rzeczpospolita okupiła swą neutralność i nieangażowanie się w wojny znacznym osłabieniem swej pozycji na arenie międzynarodowej.
Split – nogi są w pozycji szpagatu i wraz z twarzą, ustawione w kierunku jazdy.
Gala nagrała później wiele znanych przebojów dance, jakkolwiek żaden nie osiągnął tak wysokiej pozycji.
W serii północnoeuropejskiej z dorobkiem 119 punktów został sklasyfikowany na dwunastej pozycji w klasyfikacji generalnej.
U parzydełkowców i żebropławów otwór gębowy odpowiada pozycji pragęby w stadium gastruli rozwoju zarodkowego.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?