Prevodi za „stotinka“ v slovarju slovensko » angleški (Skoči na angleško » slovenski)

slovenščina
Razlika lomnih količnikov je navadno majhna, le nekaj stotink, numerična apertura pa ima vrednost okoli desetinke.
sl.wikipedia.org
Razlika med njima je bila 17 stotink.
Leta 2017 je osvojil zlato tako v slalomu kot veleslalomu, ter za stotinko izgubil zlato v kombinaciji.
Postopek nadaljujemo z manjšimi kvadratki, npr s takimi, ki predstavljajo stotinko, desettisočinko, milijoninko osnovne enote in tako napej do infinitezimalno majhnih enot.
S prednostjo dveh stotink sekunde je osvojila zlato medaljo v smuku in s tem dopolnila uspeh.
Srečnejši je bil slednji, ki je s časom 3:38.82 rojaku za šest stotink speljal kolajno.
Na primer, 123,456 predstavlja123456/1000 ali z besedami, ena stotica, dve desetici, tri enice, štiri desetinke, pet stotink, in šest tisočink.
Vedno gre za cele potence števila deset, nad sto ali pod stotinko pa cele potence števila tisoč.
Kvalifikacije so bil izredno napete, saj sta prve tri dirkače ločili le dve stotinki sekunde, prva dva pa le tri tisočinke.
Sotka (rusko: со́тка - stotinka) je stara ruska enota za dolžino.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?