Zweikampf m. spol

Primeri uporabe besede dwubój

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

poljščina
Wśród zawodników sklasyfikowanych zajął ostatnie 22. miejsce, osiągając w dwuboju 180 kilogramów (75 kilogramów w rwaniu i 105 kilogramów w podrzucie).
W rwaniu osiągnęła 90 kg, natomiast w podrzucie uzyskała 117 kg, co w dwuboju przełożyło się na wynik 207 kg.
Drugi z biegów był zarazem pierwszą częścią rywalizacji w dwuboju klasycznym.
Startując 9 sierpnia 2008 w kategorii do 48 kg w dwuboju uniosła 199 kg.
W podrzucie zajęła piątą pozycję, a w dwuboju zajęła czwarte miejsce (215 kg w dwuboju).
Podrzut zakończył na 15. miejscu, i z wynikiem 210 kilogramów w dwuboju zajął 14. miejsce wyprzedzając jednego sklasyfikowanego i pięciu niesklasyfikowanych zawodników.
W dwuboju osiągnął 90 kilogramów, a w końcowej klasyfikacji uplasował się na ostatnim, 5. miejscu.
Podrzut zakończył na 9. miejscu, a z wynikiem 265 kilogramów (poprawił rekord życiowy) w dwuboju zajął 11. miejsce w stawce 20 zawodników.
Jego rekord życiowy w dwuboju wynosi 392,5 kg (1989).
Nie należy mylić biathle z podobnie brzmiącą inną popularną dyscypliną sportu, jaką jest biathlon, czyli dwubój zimowy (biegi narciarskie i strzelectwo).

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?