Prevodi za „pnevmatika“ v slovarju slovensko » španski (Skoči na špansko » slovenski)

pnevmátik|a <-e, -i, -e> SAM. ž. spol (guma)

Primeri uporabe besede pnevmatika

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
Redno preverjajmo tlak v pnevmatikah in ga vzdržujmo na predpisani ravni ali za decimalno mesto več.
sl.wikipedia.org
Hill, ki je bil zaskrbljen zaradi štarta na umazani strani steze, je tudi imel le dva kompleta pnevmatik za dirko.
Nato dvignete oba dela verige na vrh pnevmatike in ju vzpnete na tekalni površini.
Hamiltonu se je predrla pnevmatika in je z 2. padel na 10. mesto, od katerega se je nato začenjal povzpenjati.
Sezona 2006 je bila za zdaj zadnja, ko je bilo več opremljevalcev s pnevmatikami.
Trenutno je podjetje največji izdelovalec pnevmatik na svetu.
Slednji je bil ponovno v boksih v sedemnajstem krogu, ponovno s počeno pnevmatiko in uničenimi svečkami.
Površina steze je bila v večini sestavljena iz prahu in kamenja različne velikosti, ki bi ga pnevmatike dirkalnikov lahko dvignile v zrak.
Bridgestone je razvil posebne pnevmatike za ta dirkalnik.
Takoj ko zadnje pnevmatike bežečega vozila izgubijo oprijem in začnejo drseti, zasledovalec še naprej zavija v isto smer, dokler se ne odstrani iz cilja.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?