slovensko » angleški

Prevodi za „finalu“ v slovarju slovensko » angleški (Skoči na angleško » slovenski)

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
Zmagovalec turnirja je prejel pet točk, poraženec v finalu tri, oba preostala polfinalista pa po eno.
sl.wikipedia.org
V finalu je dobil več kot polovico vseh glasov, zmagovalno pesem pa je posvetil svoji mami, ki je invalidna že od njegovega rojstva.
Po izpadu na 400 m z ovirami že v kvalifikacijah je bil uspešnejši v štafetni preizkušnji, saj je skupaj s sotekmovalci v finalu končal kot peti.
Turobnost uvodnega preludija se vedno bolj izgublja, dokler v finalu povsem ne prevlada radostno vzdušje, v katerem se skladba tudi konča.
V finalu, v katerem se pomerijo 4 izvajalci, pa tako žirija kot občinstvo podelita točke od 1 do 4 (4 za najboljšega, 1 za najslabšega), ki se seštejejo.
V finalu Špil lige, ki je bil 17. junija 2017, so postali zmagovalci njene 4. sezone (2016/17).
V predizboru so morale biti vse pesmi zapete v slovenskem jeziku, medtem ko so bili v finalu dovoljeni tudi ostali jeziki.
Izločevanje se tako nadaljuje, dokler v finalu ne zmaga zadnji, ki je zmagovalec turnirja.
Po finalu leta 2013 so se lotili prenove letalnice.
Ker je bil zgrožen nad počasnostjo svojega dirkalnika, v finalu sploh ni štartal.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?