Prevodi za „konstruktorski“ v slovarju slovensko » angleški (Skoči na angleško » slovenski)

Primeri uporabe besede konstruktorski

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
Sezona 2008 se je začela zelo uspešno, toda v drugi polovici sezone je moštvo osvojilo le pet točk in nazadovalo v konstruktorskem prvenstvu.
sl.wikipedia.org
Skupaj je to moštvu prineslo sedmo mesto v konstruktorskem prvenstvu z dvanajstimi točkami.
Na koncu sezone je to zadostovalo za drugo mesto v konstruktorskem prvenstvu z 162-imi točkami.
Skupno je to pomenilo tretje mesto v konstruktorskem prvenstvu.
Skupno je moštvo zasedlo tretje mesto v konstruktorskem prvenstvu z 36-imi točkami.
Mercedes si je zagotovil drugi zaporedni naslov konstruktorskih svetovnih prvakov.
Benetton si je z zmago in tretjim mestom že zagotovil svoj prvi in edini konstruktorski naslov prvaka.
Samo devetkrat do sedaj se je zgodilo, da svetovni prvak ni dirkal za ekipo, ki je osvojila tudi konstruktorski naslov.
To je moštvu prineslo peto mesto v konstruktorskem prvenstvu z devetnajstimi točkami.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?