Prevodi za „polfinalist“ v slovarju slovensko » angleški (Skoči na angleško » slovenski)

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
V naslednjem krogu žirija v 6 avdicijski oddaji izbere 50 polfinalistov.
sl.wikipedia.org
Po uspešno prestali avdiciji so nastopili v prvem polfinalu, v katerem so zasedli 3. mesto, vendar sta v finale odšla le dva polfinalista in se tako niso uvrstili v finale.
Tam je dosegel čas 10.18, kar je bilo dovolj šele za 8. mesto svoje polfinalne skupine oziroma skupno 14. čas med vsemi polfinalisti.
V vsaki se 10 polfinalistov (od tretje sezone 6 polfinalistov (v 5. sezoni samo 5)) bori za dve mesti v finalu.
Zmagovalec turnirja je prejel pet točk, poraženec v finalu tri, oba preostala polfinalista pa po eno.
Od druge sezone dalje se žiranti o polfinalistih odločajo v posebni oddaji po avdicijah.
Veliko umetnikov je tekmovalo za to naročilo, žirija pa je izbrala sedem polfinalistov.
V naslednjem krogu žirija v 6 zadnji avdicijski oddaji izbere 50 polfinalistov.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?