Prevodi za „prvouvrščen“ v slovarju slovensko » španski (Skoči na špansko » slovenski)

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
Prvouvrščeni igralec iz vsake skupine napreduje v polfinale.
sl.wikipedia.org
Wood je imel z vsemi skupinami več kot 20 singlov, ki so se uvrstili na britansko lestvico singlov, vključno s tremi prvouvrščenimi hiti.
Prvi singl je bil naslovna skladba in je postal drugi zaporedni prvouvrščeni singl.
Prvouvrščena in drugouvrščena reprezentanca iz vsake skupine se uvrsti v nadaljnje tekmovanje, torej osmino finala.
V drugem delu sodeluje 6 prvouvrščenih ekip prvega dela tekmovanja.
Potem šest prvouvrščenih klubov (1-6) igra ligo za prvaka, druga šesterica klubov (7-12) igra ligo za obstanek.
V treh kategorijah: prvourščena skladba na koncu leta, najbolje uvrščena domača skladba na koncu leta in prvouvrščena skladba v (pred)božičnem tednu.
Prvouvrščeni moštvi vsake skupine sta se uvrstili v drugi del tekmovanja na izpadanje.
Zmagovalec je nato palice prekrižal s prvouvrščenim moštvom iz svoje divizije.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?