Prevodi za „deseterica“ v slovarju slovensko » nemški (Skoči na nemško » slovenski)

desetéric|a <-e, -i, -e> SAM. ž. spol

Primeri uporabe besede deseterica

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
Na svetovnih prvenstvih je nastopila sedemkrat in leta 2015 osvojila bronasto medaljo v veleslalomu, ob tem se je še trikrat uvrstila v deseterico.
sl.wikipedia.org
Naprej v sezoni je zasedala mesta med prvo deseterico in še enkrat uspela stopiti na zmagovalni oder, ko je bila tretja.
Kljub mnogim treningom se nikoli ni približal najboljšim, nekajkrat je posegel med deseterico, kaj več mu pa ni uspelo.
Ti so bili namenjeni samo za zapornike svete deseterice in državne inkvizitorje.
Nato je v nadaljevanju dosegla sedem uvrstitev med prvo deseterico, med njimi tudi prvo uvrstitev na oder za zmagovalke.
Nastopil je na devetindvajsetih tekmah in se štiriindvajsetkrat uvrstil med najboljšo deseterico.
Roman je bil leta 2010 nominiran za nagrado kresnik in se prebil v prvo deseterico.
Senatorji to obsodbo podprejo z večino glasov, pri čemer jih vodi zarotniška »deseterica«, ki si na ta način želi prevzeti oblast v mestu.
Nato mu je sicer uspelo rezultate popraviti, prišel je do mest v prvi deseterici, toda na najvišje mesto se mu ni več uspelo zavihteti.
V teh dveh disciplinah se je uvrščal v prvo deseterico.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?