Prevodi za „deseterico“ v slovarju slovensko » nemški (Skoči na nemško » slovenski)

Enojezični primeri (nepregledani od uredništva PONS)

slovenščina
V naslednji sezoni, to je 2013-14, se je ponovno uvrščala med dobitnice točk in večkrat tudi med prvo deseterico.
sl.wikipedia.org
Med drugim je bila štirikrat uvrščena med prvo deseterico, od tega kar trikrat na nehvaležnem četrtem mestu.
Nato je v nadaljevanju dosegla sedem uvrstitev med prvo deseterico, med njimi tudi prvo uvrstitev na oder za zmagovalke.
V naslednji sezoni, to je bilo 2005-06, je ponovno redno zasedala mesta, ki prinašajo točke in se tudi prvič uvrstila med najboljšo deseterico.
Kljub mnogim treningom se nikoli ni približal najboljšim, nekajkrat je posegel med deseterico, kaj več mu pa ni uspelo.
Nastopil je na devetindvajsetih tekmah in se štiriindvajsetkrat uvrstil med najboljšo deseterico.
Veliko je nastopal v kontinentalnem pokalu, kjer se mu je štirinajstkrat uspelo uvrstiti v deseterico, od tega šestkrat na stopničke.
Na svetovnih prvenstvih je nastopila petkrat, najboljšo uvrstitev je dosegla s sedmima mestoma v smuku in superveleslalom, še dvakrat se je uvrstila v deseterico.
Naprej v sezoni je zasedala mesta med prvo deseterico in še enkrat uspela stopiti na zmagovalni oder, ko je bila tretja.
Leta 2007 se je prvič uvrstil v deseterico najvplivnejših pravnikov.

Bi želeli dodati besede, fraze ali prevode?